EDUARDA (Matt)

Kabelka EDUARDA je elegantní a nepřehlédnutelná. Vhodná do města, na schůzku, prostě kam vás napadne. Vyrobena kombinací veganské kůže matné a kůže.  Produkty z veganské kůže jsou vyráběny ručně v Česku a vznikají ve spolupráci s pražskou dílnou KarMa - washpaper, kde se šíji produkty z udržitelných materiálu. Každá kabelka je jedinečná a originál. Ucha jsou vyrobena z kůže, je na nich vyraženo logo. Součástí kabelky EDUARDA je taštička EDUARDINA např. na klíče, telefon a peněženku. A je zabalena do bavlněného vaku. Tuto úžasnou kabelku si zamilujete.

Možnost vyrobit i z jiné barvy na zakázku (černá, hnědá, tmavě hnědá, leather brown, mauve, cihlová, smetanová, máslová) , napište si o aktuální nabídku, která se mění dle dostupnosti u našeho dodavatele. 

Rozměry: výška 37,5 cm, šířka spodní části 40 cm, šířka horní části 58 cm. (velikosti jednotlivých kabelek se mohou malinko lišit) délka uch 57cm.

Složení: 98% celulóza z odpadového dřeva a 2% latexu. Lamino může být náchylnější na oděr, časem ovšem získává nezaměnitelnou patinu.

Tento materiál je odolný a praktický omyvatelný papír, který využívají významné značky a výrobci po celém světě. Materiál je velmi šetrný k životnímu prostředí. Je akreditován organizacemi Forestry Stewardship Council (FSC) a Oeko-Tex, které kontrolují způsob získávání a výroby materiálů. Je také uznáván jako adekvátní alternativa k mnoha výrobkům na bázi kůže.

Čistěte vlhkým hadříkem.

Zvolte si variantu:

3 890,00 Kč