EDUARDA (Shiny)

Pokud máte rády design a chcete se odlišit, naše kabelky jsou pro vás to pravé.

Krásná kabelka EDUARDA je elegantní a nepřehlédnutelná. Vhodná do města, na schůzku, prostě  kam vás napadne. Vyrobena kombinací veganské kůže a kůže. Produkty z veganské kůže jsou vyráběny ručně v Česku a vznikají ve spolupráci s pražskou dílnou KarMa - washpaper, kde se šíji produkty z udržitelných materiálu. Každá kabelka je jedinečná a originál. Ucha jsou vyrobena z kůže, je na nich vyraženo logo. Součástí kabelky EDUARDA je taštička EDUARDINA např. na klíče, telefon a peněženku. A je zabalena do bavlněného vaku. Tuto úžasnou kabelku si zamilujete.

Rozměry: výška 37,5 cm, šířka spodní části 40 cm, šířka horní části 58 cm. (velikosti jednotlivých kabelek se mohou malinko lišit)

Barvy jsou dostupné dle aktuální nabídky našeho dodavatele. Na přání je možné si kabelku objednat i v jiných barvách. Na momentálně dostupnou nabídku se u nás informujte. 

 Složení: 98% celulóza z odpadového dřeva a 2% latexu. Lamino může být náchylnější na oděr, časem ovšem získává nezaměnitelnou patinu. 

 Tento materiál je odolný a praktický omyvatelný papír, který využívají významné značky a výrobci po celém světě. Materiál je velmi šetrný k životnímu prostředí. Je akreditován organizacemi Forestry Stewardship Council (FSC) a Oeko-Tex, které kontrolují způsob získávání a výroby materiálů. Je také uznáván jako adekvátní alternativa k mnoha výrobkům na bázi kůže.

Čistěte vlhkým hadříkem.

Zvolte si variantu:

3 990,00 Kč