O nás

Jak to všechno začalo………?
Příběh naší značky začíná láskou ke zvířatům a dizajnu.
Líbí se mi tvořit, být originální.
Zdravotní problémy mne donutily zpomalit.
Musela jsem od základů změnit úplně vše.

Začala jsem nejprve s výrobou plavek a pak jsem přidala kabelky. Baví mne navrhovat a vyrábět pro ty, které nepropadají nesmyslnému módnímu koloběhu fast fashion a není jim lhostejný život zvířat. Materiály pocházejí výhradně z EU, což zaručuje výbornou kvalitu a zdravotní nezávadnost a také tedy necestují přes půl světa. Podporujeme české firmy tím, že šijeme  v malých českých dílnách. Ruční výroba nezahrnuje jen kreativní tvoření. Spojuje kreativitu s uměním, s důležitými ekologickými tématy a  odpovídá na ekonomické otázky jiným způsobem než velkovýrobci. Dbáme na, aby bylo co nejmíň odpadu, který se i tak snažíme spotřebovat.
Začala jsem objevovat veganské alternativy kůže a propadla jsem hlavně omyvatelnému papíru. 
Mým cílem je tvořit a vyrábět pouze z veganských materiálů.
Chcete se odlišit?  Podpořte nás nákupem naší tvorby. V našem eshopu nabízíme jednotlivé výrobky ruční práce, které mají svůj příběh, díky němuž se finální produkty stávají jedinečnými. Každá kabelka je originál a limitovaný počet vyráběných kusů zaručuje exkluzivitu.

Nákupem u prodejce pomalé módy – slow fashion – podporujete jeho touhu, sny a svým nákupem mu sdělujete, že si jeho šikovnosti i odhodlání vážíte.

Děkuji všem zákaznicím, že i díky nim mohu/budu moci více pomáhat zvířatům, jejich záchraně a péči. 

Děkujeme vám.